جشنواره میوه های فصل شنبه 9 شهریور ماه سال 1387 پارک شاهد

در روز برگزاری جشنواره سنجش قند و فشارخون و چربی بدن توسط کارشناسان و بصورت رایگان صورت می پذیرد. قابل ذکر است که در روز جشنواره کارشناسان تغذیه حضور داشته و به مشاوره و توصیه های تغذیه ای و پاسخ دهی به سوالات بازدیدکنندگان می پردازند.

هدف اصلی برگزاری جشنواره میوه های فصل ایجاد محیطی صمیمی و شاد همراه با آموزش های صحیح تغذیه ای برای افزایش آگاهی و اطلاعات هم وطنان عزیز می باشد.

آدرس : بلوار ابوذر، بین پل چهارم و پنجم، خیابان هانی،خیابان مسلم،پارک شاهد

ساعت برگزاری: ۱۷ الی ۲۱

 

/ 1 نظر / 25 بازدید
بیتا نافعی

خيلي عاليه من كه ذوق كردم!!!! چون يه چيزي كه من دستگيرم شده اينه كه الان تقريباً همه مي دونند كه بايد به تغذيشون توجه كنند اما آگاهي كافي ندارند. مثلاً فكر مي كنند اگه آبميوه صنعتي بخرند جايگزين ميوه است و ديگه لازم نيست نگران ميوه نخوردن كودكانشان باشند!! از طرفي منحني چاقي كودكان صعودي است!!! اين برنامه ها كمك مي كنه كه اولاً مردم به ميوه خوردن بيشتر توجه كنند به خصوص بچه ها ، ثانياً با اطلاع يافتن از خواص ميوه ها ، هزينه هايي كه صرف آبميوه و حتي ژله هاي رنگارنگ مي كنند را كاهش داده و ميوه را به عنوان ميان وعده در نظر بگيرند و همچنين به تنوع بيشتر توجه كنند. البته ممكنه همش با هم اتفاق نيافته!!! اما مي شه با تكرار اين برنامه ها كم كم ديدها را نسبت به انتخاب مواد غذايي وسعت داد. هميشه پيروز باشيد و جاودان