سومین نمایشگاه نوشیدنی و صنایع وابسته در تاریخ 9 الی 12 مردادماه سال 87

جناب آقای  نصرت اله رضانژاد دبیر اجرایی این گردهمایی و نمایشگاه صنایع نوشیدنی گفت :

با توجه به زمان برگزاری نمایشگاه و همایش مدیران صنایع نوشیدنی، هنوز تولیدکنندگان نوشابه های گازدار در نمایشگاه صنایع نوشیدنی حضور نیافته اند. متولیان این همایش و نمایشگاه علی رغم تبلیغات منفی در برابر نوشابه های گازدار، خواستار حضور تولیدکنندگان نوشابه های گازدار برای تبادل نظرو آشنایی بیشتر با تمامی اصناف صنایع نوشیدنی بودند .

رضا نژاد با اشاره به اینکه دست اندرکاران این همایش تلاش دارند که با حضور انواع تولیدات نوشیدنی سالم درزمینه سلامت نوشیدنی های مصرفی جامعه به نقطه عطفی دست یابند ادامه داد: متاسفانه با وجود تلاش دست اندرکاران همایش و نمایشگاه تاکنون برخی نوشیدنی ها مانند نوشابه های گازدار و انرژی زا در این همایش حضور نیافته اند.

وى افزود: اتحادیه ها ، اصناف و کلیه واردکنندگان صنایع نوشیدنى اعم از آبهاى معدنى و آشامیدنی، شیر، دوغ، آبمیوه هاى طبیعى، ماءالشعیر، چاى و قهوه و سایر نوشیدنیهاى سالم نو تولید کنندکاناسانس و کنسانتره ومواد اولیه نوشیدنیها و همچنین صنایع نوشیدنی وابسته ا ز جمله تولید کنندکان پت ،پرفورم و سازندگان دستگاههای صنایع نوشیدنی و بسته بندی بالغ بر 80 درصد از شرکت کنندگان این نمایشگاه و همایش را تشکیل می دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان نوشابه های گازدار دارای مجوز بهداشت و استاندارد هستند اظهار داشت حضور به موقع صنایع نوشیدنی گازدار در این نمایشگاه و بحث و تبادل نظر در خصوص خواص و مضرات این نوشیدنی ها را منجر به روشنگری بیشتر در خصوص فعالان این صنف دانست.

منبع :سایت foodna.com

/ 0 نظر / 20 بازدید